האדם אשר העלה שירים של Guns N` Roses לרשת מודה באשמה
האדם אשר נעצר באשמה כי העלה תשעה שירים מהאלבום החדש של Guns N` Roses טרם שחרור האלבום לחנויות הודה בסעיף של הפרת זכויות יוצרים פלילית כחלק מהסדר טיעון.

התובע הפדרלי קרייג מיסקיאן אישר בראיון טלפוני ל-Wired את דבר קיומה של עסקת הטיעון.

קווין קוגיל, הודה כי העלה תשעה שירים מהאלבום החדש של Guns N` Roses, הקרוי The Chinese Democracy, לאתר האינטרנט antiquiet אשר בבעלותו.

אמנם, תנאי הסדר הטיעון טרם נחשפו, אולם נראה כי הרשויות הורידו את סעיף האישום מפשע לעוון, מה שמעמיד את קוגיל בסיכון של עד שנת מאסר אחת.

בחודש אוגוסט דיווחנו על מעצרו של קוגיל , הידוע ברשת כ "Skwerl", על ידי המשטרה הפדראלית.

עורכי דין מטעם Guns N` Roses שלחו לקוגיל מכתב בבקשה להסיר את השירים מאתרו. במכתב תגובה, ציין קוגיל כי שרתי האתר קרסו לאור מספר הגולשים הגדול אשר נכנסו לאתר. כמו כן, קוגיל טען באי-מייל כי השירים הוסרו מן האתר.

בחודש מאי האחרון דיווחנו כי ברי גיטרט הורשע בהפרת זכויות יוצרים פלילית על ידי חבר מושבעים בוירג`יניה, ובעקבות כך הוא ניצב בפני חמש שנות מאסר, קנס בגובה 250,000 דולר ומאסר על תנאי לשלוש שנים. בנוסף, עליו "לבצע שיפוי מלא" של חברות התקליטים.

RIAA תיארו את הרשעתו של גיטרט כמשפט הפדראלי הראשון בגין הפרת זכויות יוצרים קיברנטית פלילית, הנוגעת לתעשיית המוזיקה.

גיטרט הואשם בכך שתחת השם "Dextro" הוא ניהל שרת בטקסס עבור קבוצה מחתרתית לשיתוף קבצים המכונה "Apocalypse Production Crew".

לדברי RIAA, הקבוצה היוותה "ספק ראשון" או "הקבוצה המוציאה לאור" של תכנים פיראטיים. RIAA טענו כי ההוכחות בתיק הראו כי גיטרט קיבל תשלום מראש הקבוצה בתמורה לעבודתו.

באוגוסט 2007 דיווחנו כי ג`סטין האריסון בן ה- 26 ממדינת ג`ורג`יה, נידון ל- 3 שנים ו- 10 חודשים מאחורי סורג ובריח ונקנס ב- 25 אלף דולרים, עקב חוק פדראלי אשר אוסר על מסחר בתוכנות לא חוקיות.

האריסון הודה באשמה של סחר באלפי תוכנות פיראטיות והפצת אישורי אמינות מזויפים המעידים על מקוריות התוכנות. התוכנות בהן מדובר הן תוכנות הפעלה של מיקרוסופט.
© כל הזכויות שמורות