האישה אשר מואשמת בהזמנת רצח דרך אתר Craiglist מודה באשמה
אישה ממישיגן, המואשמת בהזמנת רוצח שכיר על מנת להרוג את אשתו של מאהבה, הודתה באשמה, כך לדברי התביעה.

אן מרי לינסקוט בת ה-49, עלולה לבלות 10 שנים מאחורי סורג ובריח בגין כל אחד מהאישומים בהם הינה מואשמת, וביניהם ניסיון לבצע רצח, כך מסרו תובעים מהמחוז המערבי של מישיגן והמחוז המזרחי של קליפורניה במסיבת עיתונאים משותפת.

על פי כתב האישום, בחודש נובמבר פירסמה לינסקוט מודעה באתר האינטרנט הפופולרי Craiglist. במודעה, חיפשה לינסקוט אדם אשר יבצע עבודת "פרילנס". נטען כי כוונתה האמיתית נחשפה רק בפני אלו אשר פנו אליה בדואר אלקטרוני, על מנת לקבל פרטים נוספים לגבי העבודה, כך לדברי מנכ"ל האתר Craiglist.

בכתב האישום נטען כי לינסקוט הציע סכום של 5,000 דולר עבור החיסול, החזיקה ברשותה את השם ואת הכתובת של האישה אותה רצתה לחסל וכינתה מועמדים מוצלחים לביצוע העבודה "רוצחים שקטים".

"ראיתי דברים מוזרים, אולם אישית מעולם שמעתי על מקרה כזה, בו אדם חיפש רוצח שכיר ב-Craiglist", אמר דרו פרנטי, סוכן מיוחד אשר אחראי על משרדי ה-FBI בסקרמנטו.

לפני כחודשיים דיווחנו כי סוכן סמוי של המשטרה עצר צעיר בן 24, בטענה שהצעיר מכר מריחואנה באמצעות האתר Craiglist.

אדם נוסף המואשם בסחר בסמים באמצעות האינטרנט הוא לא אחר מאשר אלי האנה. לפני כחודשיים דיווחנו על הארכת מעצרו של האנה , הנחשד בסחר ותרופות באינטרנט תוך מתן הצהרות כוזבות לרשויות המכס.

לפי החשד, האנה הפעיל במהלך שש השנים האחרונות רשת לסחר בסטרואידים ותרופות מסוגים שונים, חלקם אסורים, באמצעות האינטרנט. לטענת הרשויות, האנה לא ביצע רישום מתאים וכן לא דיווח על הכנסותיו.

מהחקירה עולה כי השיווק וההפצה התבצעו באמצעות שלושה אתרי אינטרנט בהם פרסם האנה את הסחורה. לפי החשד, האנה שלח את הפריטים שהוזמנו במעטפות דואר רגילות בתמורה למזומן שנשלח בדואר. לטענת הרשויות, האנה קיבל בשנתיים האחרונות כ-3 מיליון דולר במזומן.

במהלך חיפוש בביתו של האנה נתפסו כמויות גדולות של סטרואידים ואריזות מוכנות למשלוח וכן מספר מחשבים, אשר לפי החשד שימשו לצורך ביצוע העבירות.


© כל הזכויות שמורות