חברת Vonage מודיעה על הסדרת הסכסוך עם חברת AT&T
חברת Vonage מודיעה כי יישבה סכסוך הפרת פטנט בינה לבין AT&T. בחודש נובמבר דווח כי התביעה תיושב בסכום של כ-39 מיליון דולר, אולם נכון לרגע זה, למרות ההכרזה על יישוב הסכסוך, עדיין לא ברור מהו הסכום הפשרה המדויק.

באוקטובר, חברת AT&T הגישה תביעת הפרת פטנט נגד חברת Vonage, בטענה שהאחרונה הפרה פטנטים של AT&T הנוגעים להעברת קול ברשתות מסוג packet switch.

בתקופה בה הגישה חברת AT&T את התביעה, Vonage הודיעה כי הסדירה את תביעת הפרת הפטנט אשר הוגשה נגדה על ידי Sprint-Nextel בסכום של 80 מיליון דולר. סכסוך נוסף אשר הוסדר על ידי Vonage הוא הסכסוך עם חברת Verizon , הפעם בסכום של 120 מיליון דולר.

חברת Vonage נתבעה על הפרת פטנט אף בידי חברה קטנה בשם Klausner Technologies, בטענה ש-Vonage הפרה פטנט של חברת קלאוזנר הנוגע לטכנולוגיית דואר-קולי ויזואלי. בחודש אוקטובר הסדירה Vonage את התביעה עם חברת קלאוזנר.

נראה כי ניצחון חברת קלאוזנר, אשר אישר כי הפטנט שייך לה, הוא שגרם לה להגיש תביעות נגד החברות Apple ו-AT&T , בגין שימוש בטכנולוגיה הנ"ל במכשיר ה-iPhone.

אפשר והסדרת התביעה של AT&T תהווה סופה של תקופה מבחינת Vonage, והזמן בו החברה שימשה כ"שק חבטות" משפטי הגיע לקיצו. נראה כי הבורסה האמריקנית מאמינה בכך, ולאחר ההודעה על הסדרת התביעה, מחיר המניה של חברת Vonage עלה.


© כל הזכויות שמורות