ארבעה ישראלים נעצרו בחשד להפצת חומר פדופילי ברשת
אתר Ynet מדווח על מעצרם של ארבעה אזרחי ישראל, תושבי הצפון, אשר נחשדים בהפצת תכני פדופיליה דרך רשת האינטרנט.

החשודים נעצרו לאחר ששמם וכתובתם התקבלו מחברות האינטרנט השונות. שוטרי הונאה צפון עצרו אמש (א`) את החשודים, אשר הודו בחקירתם כי אכן נהגו לעשות את המיוחס להם.

נראה כי מדובר רק בקצה הקרחון - לפי תלונות שהועברו מגרמניה ומספרד באמצעות רשת האינטרפול, עשרות אנשים מרחבי ישראל נוהגים להפיץ חומר פדופילי ברשת.

רב פקד אהרון גלאור ציין כי "ברגע שהמשתמש נכנס לרשת מתנוסס לצד שמו גם דגל המדינה ממנה הוא שולח את החומר וכך מיד יודעים לאתר היכן מתגוררים אותם אנשים שמפיצים את החומר הפדופילי".

לפני כשלושה שבועות דיווחנו כי בית משפט השלום בכפר סבא הרשיע את ירון פולק, דירקטור ושותף בקרן הון הסיכון ג`נסיס ומנכ"ל נס טכנולוגיות לשעבר, באחזקת מידע פורנוגרפי של קטינות. הרשעה זו הובילה להדחתו מג`נסיס.

בחודש אוקטובר דיווחנו על אתר אינטרנט המספק תמיכה לפדופילים ישראלים. האתר, Israeli BoyLover, כולל מאמרים, קישורים לאתרי פדופילים, בלוג וכך קוד אתי המביע תמיכה בפדופיליה וצידוקים שונים לקיום יחסי מין עם ילדים. עם זאת, האתר אינו מכיל תמונות של ילדים או עדויות ממשיות לניצול ילדים.

ואילו בארה"ב, הקונגרס האמריקני אישר הצעת חוק , אשר תחייב ספקי שירותים אלקטרוניים, לדווח על תמונות אסורות המציגות דמויות של קטינים וכן תמונות של קטינים לבושים ב"תנוחות מפתות".
© כל הזכויות שמורות