סין מאשימה את האינטרנט בעליה בהריונות בקרב בני הנוער
בהודעה מטעם המדינה שפורסמה ביום שלישי, נאמר כי כמעט מחצית מהנערות שהרו בשנגחאי פגשו את בני זוגן באינטרנט.

במשך השנתיים האחרונות, 46 אחוזים מ- 20,000 נערות שהתקשרו לקו חם המשמש לעזרה טלפונית לנערות בהריון, אמרו כי הן קיימו יחסי מין עם נערים שפגשו בעזרת רשת האינטרנט.

רוב האבות נעלמו לאחר שלמדו כי הנערות בהריון וחלק מהנערות לא ידעו אפילו מה שם האב.

בסין מאשימים במצב את האתרים למבוגרים, סרטוני וידאו וספרים ופונים להורים, מורים ולחברה בכלל בבקשה להקדיש יותר תשומת לב לחינוך מיני.

לפי סקר שנערך על ידי הקו החם לנערות בהריון, רק 7.9 אחוזים מההורים דיברו עם ילדיהם על קיום יחסי מין ו- 79 אחוזים מהלומדים בבתי ספר ואוניברסיטאות אמרו כי הם למדו על יחסי מין מרשת האינטרנט.

בחודש מאי האחרון האשימה קבוצה סינית המשמשת כ"כלב שמירה" של האינטרנט 12 אתרי הכרויות בבייג`ין בהיותם כיסוי למתן שירותי זנות ומין והורתה להם להפסיק להציע שירותים אלו .

לפי הפרסומים, אחד מהאתרים כלל פרסום של אישה צעירה המתארת את עצמה כ"מענגת מקצועית". האתרים נדרשו למחוק מידע מסוג זה עד סוף החודש.

אמצעי התקשורת בסין דיווחו לאחרונה כי יו"ר המפלגה הקומוניסטית הסינית נדר "לטהר" את האינטרנט , בפגישה בה נדונו דרכים לשליטה באוכלוסיה הסינית המקוונת המתרחבת.

במרץ השנה גם נודע כי לפי הוראה ממשלתית שנמסרה על ידי סוכנות הידיעות הממשלתית, סין לא תאפשר פתיחת בתי אינטרנט קפה נוספים השנה. ההודעה אוסרת גם על הימורים במשחקים מקוונים.


© כל הזכויות שמורות