שוחרר האסיר שיושב בגין גניבת שם המתחם Sex.com
האסיר אשר הורשע בגניבת שם המתחם היוקרתי ביותר באינטרנט Sex.com, שוחרר מבית הסוהר בכדי לאתר את מיליוני הדולרים שהוא חייב למחזיק האמיתי בשם המתחם.

בית המשפט של ארה"ב הורה לסטפאן מישל כהן לשלם לגרי קרמן סך של 65 מיליון דולר, ברם חרף שנים של מאבקים נמנע מר כהן מלהעביר את הסכום הנ"ל. ביום שלישי האחרון, לאחר 14 חודשים בכלא, שוחרר כהן על ידי שופט בית המשפט וזאת כיוון שעורך דינו של כהן לא הצליח לאתר את חשבון הבנק שבו מוחזקים הכספים.

בית המשפט הורה על שחררו הזמני של כהן כיוון שלטענתו של כהן כדי שיוכל לקבל לידיו את הכספים שנמצאים בחשבונו המוחזק בליכטנשטיין, עליו להתייצב אישית בבנק.

אם חשבתם שהסיפור נגמר, טעיתם! מכאן הסיפור רק הולך ומסתבך.
אחד האנשים היחידים עם גישה לחשבונו של כהן, עורך דין מקסיקני בשם גוסטאבו, היה היעד לנסיון התנקשות שארע ביום שבו כהן שוחרר מהכלא.

גוסטאבו נסע במרצדס מסחרית עם חברו כשלפתע שתי מסחריות חסמו את המרצדס. החבר הצליח להימלט לתחנת משטרה מקומית כשהוא סובל ממספר פצעי ירייה בצידו השמאלי. קטין בן 4 שנים שהיה בזירת האירוע נורה בראשו ומצבו אינו ידוע. גוסטאבו, לעומת זאת, הצליח להתחמק מניסיון ההתנקשות בחייו, ללא כל פגע.

לעניין מאבקים על שמות מתחם ניתן לציין את המאבק שנערך לאחרונה בגין שם המתחם woofstock.com והמאבק שנערך על שם המתחם WWF.com .


© כל הזכויות שמורות