מעכשיו הימורים גם בטלפון הסלולרי?
מקור המקורב לקבוצת 888, העוסקת במשחקים מקוונים, מסר כי החברה קרובה לחתימת עסקאות עם כמה ממפעילי הטלפון הסלולרים הגדולים באירופה, על מנת להציע ללקוחותיהם אפשרות להמר דרך מכשיריהם הניידים.

אותו מקור הוסיף כי העסקאות מצויות בשלב של מו"מ סופי. משחקים ניידים מהווים חלק חשוב בתמהיל השירותים של חברת 888 מאחר והם יאפשרו לה לרכוש לקוחות חדשים, שיוכלו לשחק בכל מקום ובכל שעה.

מאז חתם הנשיא בוש בחודש שעבר על חוק האוסר על בנקים וחברות כרטיסי אשראי לקבל תשלומים עבור אתרי הימורים באינטרנט, מחפשות חברות ההימורים המקוונים אפיקי הכנסה אלטרנטיביים להכנסות שהן מאבדות בעקבות החוק החדש.

לפי כשבוע מסרו רשויות החוק בארה"ב כי הוגשו האשמות פליליות נגד יותר מ- 24 אנשים ותאגידים ב- 4 מדינות בקשר לאתר אינטרנט שעוסק בהימורים ומגלגל כמיליארד דולר בשנה. דובר הפרקליטות מסר כי מקרה זה ייחודי מאחר וזו אחת הפעמים הראשונות בהן תאגיד המפעיל אתר אינטרנט והחברות שמתחזקות אתרי אינטרנט, מואשמים.

לפני כשבועיים נודע כי התביעה הפדרלית בארה"ב הגיעה להסדר עם חברת ההימורים המקוונת BetOnSports PLC. במסגרת הפשרה נקבע כי החברה הממוקמת בלונדון תחסום גישה למהמרים המגיעים מארה"ב.

למאמר בנושא הימורים מקוונים לחצו כאן . למאמר בנושא הימורים באינטרנט כנסו כאן .


© כל הזכויות שמורות