ציוץ קטלני: הוצא מהארון בטוויטר והתאבד
טיילר קלמנטי, תלמיד בשנה הראשונה בקולג` בניו ג`רסי קפץ אל מותו מגשר ג`ורג` וושינגטון, שלושה ימים לאחר ששותפו לחדר במעונות חשף את נטיותיו המיניות והעלה שידור ווידיאו של מפגש מיני בינו לבין בחור, לאתר המיקרו בלוגינג טוויטר.

קלמנטי ביקש משותפו לחדר, דראן ראווי, כמה שעות של פרטיות. ראווי המשועמם ציית והלך לבקר בדירה של חברתו מולי ווי, לא לפני שהדליק וכיוון את מצלמת הרשת בחדר שלו. מחדרה של מולי צייץ ראווי בטוויטר: "השותף ביקש ממני לעזוב את החדר עד חצות. הדלקתי את המצלמה וראיתי אותו מתעסק עם בחור". לציוץ, שחשף את נטיותיו המיניות של הסטודנט והכנר המחונן בן ה-18, צירף ראווי קישור לסרט הוידיאו שצילם במצלמת הרשת.

יום לפני ההתאבדות ניסה ראווי לשדר פעם נוספת ווידיאו דומה של קלמנטי,גם בניסיון זה הוא יידע את קהל העוקבים שלו בטוויטר והזמין אותם לצפות בשידור: "התחברו היום בין 9 ל-12.זה קורה שוב!" כתב.

התאבדותו של קלמנטי אירעה, באופן אירוני, במקביל להשקתו של פרוייקט חדש בקמפוס שנועד להסב את תשומת לב הסטודנטים לשימוש פוגעני במדיה החברתית. על התאבדותו בחר קלמנטי להודיע בבפייסבוק, באמצעות משפט קצר ומחריד: "קופץ מגשר וושינגטון. סליחה".

משרד התובע הכללי במחוז מידלסקס האשים את ראווי ואת מולי ווי בשני סעיפים של חדירה לפרטיות משום שצילמו והעבירו שידור של פעילות פרטית שביצע קלמנטי המנוח. אם יורשעו השניים, הם צפויים לעונש מאסר של עד חמש שנים.


© כל הזכויות שמורות