נדחתה בקשתה של הוט להפוך לספקית שירותי אינטרנט
לפני זמן מה הודיעה חברת הוט על כוונתה להפוך לקבוצת תקשורת המספקת מגוון שירותים אולם נראה כי תכנית זו תיאלץ לחכות עד להודעה חדשה.

זאת משום שמשרד התקשורת החליט לדחות בשלב זה את בקשתה של החברה להפוך גם לספקית אינטרנט, ללא כל הסבר מה היו השיקולים שהובילו להחלטה.

הוט מספרת כי מנכ"ל משרד התקשורת ביקש מהחברה להגיש תכנית עסקית מסודרת לאגף הכלכלה של משרדו, תכנית אשר הוגשה לפני שלושה שבועות.

בהוט פירשו את הבקשה כצעד המרמז על נטייה לאשר את התכנית. לכן ההחלטה שלא לאשר אותה נתפסת כתמוהה וכמונעת ע"י שיקולים זרים שמעורבים בעניין.

לעומת זאת עיתון כלכליסט טוען כי עוד לפני שפטריק דרהי השתלט על הוט משרד התקשורת התנגד לרעיון של לתת לה רישיון לאספקת אינטרנט.

עם זאת ממשיך העיתון ואומר כי בעקבות מהלכים שונים שדרהי מבצע, משרד התקשורת רואה את הוט באור יותר חיובי בהקשר של קבוצת תקשורת כוללת, ולכן סביר להניח שדחיית הבקשה נעשתה משיקולים פרטניים וזמניים ולא כהחלטה עקרונית.

הוט הנרגזת מסרה בתגובה כי "במשרד התקשורת יד ימין אינה מבחינה במעשיה של יד שמאל" וכי היא מתכוונת לערער על ההחלטה ובסופו של דבר להפוך לקבוצת תקשורת שתתחרה בזו של בזק ושל פרטנר.


© כל הזכויות שמורות