סלקום תשיק מסלולי גלישה בטוחה לקטינים
סלקום תציע ללקוחותיה מסלולים מיוחדים לגלישה בטוחה באינטרנט, שיאפשרו סינון אתרים המכילים תוכן פוגעני.

הלקוחות יוכלו לבחור בין מספר מסלולים בהם יתבצע שימוש בכלי חדש של סינון אתרים. כל מסלול יתאפיין בדרגת חסימה שונה, של תוכן מיני ואלים מפני קטינים.

השירות החדש זמין בכל מכשירי הטלפון הנייד פרט למכשירי בלאקברי ולאייפון, ומחירו ינוע בין חמישה שקלים לחמישה עשר שקלים לחודש. המוצר החדש לסינון התכנים מיועד גם למחשבים ניידים.

השירות החדש הוא תוצר של שיתוף פעולה בין חברת סלקום לחברת "אינטרנט רימון" הפועלת כספקית אינטרנט ומספקת גם פתרונות אינטרנט וקישוריות במגזר החרדי.

השירות נועד לענות על הצורך בסינון אתרים מתקדם, לאור השימוש הגובר של קטינים באינטרנט הסלולרי, ובמחשבים ניידים.

דרגות החסימה של המסלולים השונים מאפשרות חסימה של עירום, פורנוגרפיה, אלימות קשה, הימורים ותכנים הקשורים בשימוש בסמים -בדרגה הראשונה.

בדרגה השניה נחסמים בנוסף על התכנים הללו גם תכני חיי לילה ואופנה חושפנית. הדרגה השלישית מאפשרת לחסום בנוסף על תכני הדרגה הראשונה והשניה גם את שידורי הטלויזיה הבידוריים והחדשותיים, ואתרי שיתוף וידיאו.

הדרגה הרביעית מאפשרת לחסום אתרים שאינם מוכרים למערכת. הדרגה החמישית מיועדת לציבור החרדי - ומאפשרת גישה לתכנים תורניים בלבד.

ובאותו נושא: בחודש שעבר דיווחנו כי משרד התקשורת קיים דיון מיוחד בנושא הגנה על קטינים מפני תוכן סלולרי בלתי הולם. במסגרת הדיון הציגו נציגי המשרד תוכנית לתיקון רשיונות חברות הסלולר כך שיחייבו את החברות לאפשר חסימת תכנים פוגעניים.


© כל הזכויות שמורות