חבר בכת השטן פיתה נערות באמצעות מייספייס
פדופיל בן 24 המשתייך לכת השטן נעצר ונשפט באוסטרליה בחשד שפיתה לפחות שלוש נערות בגילאי 13 עד 17 לקיום יחסי מין תוך שימוש בבלוג שהחזיק ברשת החברתית מייספייס.

החשוד, דניאל וויליאם פקהאם, עשה שימוש ברשת חברתית גותית שבדה על מנת לפתות את הנערות להגיע לבית קברות בסידני ולקיים עימו יחסי מין.

פקהאם מואשם בתקיפה מינית חמורה של ילדה בת 15 וכן בשידול מיני באמצעות רשת האינטרנט והפצת תמונות עירום של ילדות צעירות, בין השנים 2005-2007.

כמו כן מואשם הצעיר כי המשיך לשלוח מכתבים לילדות אותן פגש באמצעות הבלוג שלו גם לאחר מעצרו.

גם לאחר שנעצר הוסיף פקהאם לעדכן את הבלוג שלו, בו התוודה מספר פעמים על חיבתו לילדות ועל הערצתו לשטן. פקהאם הודיע על כוונותיו להמשיך ולפתות נערות.

במקרה נוסף של פדופיליה שפורסם בחודש ינואר, נעצר גבר אוסטרלי בן 30 בעיר פרת` במדינה, בחשד שפיתה ילדה באמצעות צ`אט באינטרנט.

בחודש מאי דווח על תופעת וונדליזם קיברנטי באוסטרליה, במסגרתה נשתל חומר פורנוגרפי בערכים של האנציקלופדיה המקוונת ויקיפדיה.

נראה כי תפוצת הפורנוגרפיה והפדופיליה המקוונת באוסטרליה ממשיכה לגרום נזק. כזכור לפני שנתיים יזם ראש ממשלת אוסטרליה תכנית למיגור הפורנוגרפיה המקוונת במדינה, אך ניכר כי הסכנות ברשת במדינה לא פחתו.© כל הזכויות שמורות