תופעה: סרסורים משתמשים ברשתות חברתיות
ה FBI מצביע על תופעה חדשה: סרסורים משתמשים ברשתות חברתיות לגיוס צעירות לזנות, אחר כך הם מפרסמים תמונות שלהם ומציעים את שירותיהן באתרי סקס באינטרנט.

לאחרונה נעצרו מספר חשודים.

במקרה אחד בחודש פברואר, נעצר בסקרמנטו, מרווין צ`אבל אפפס, בן 22, הידוע בכינוי Y2K לאחר שפרסם שירותי מין של נערה אותה הכיר ברשת החברתית MySpace.

במקרה אחר באותו חודש, נעצר בניו יורק, ג`אמאל ווטקינס בן 25, לאחר שפיתה נערה בת 14 ברשת החברתית MySpace ו"סידר" לה כ 500 מפגשים מיניים במשך חודשיים.

ביוני בשנה שעברה, נערה ממשפחה אומנת באוהיו ברחה לאורלנדו בעקבות אלן טאונסנד, סרסור בן 30 אותו הכירה ברשת החברתית Urbanchat.com.
לאחר שהבינה מה הוא דורש ממנה, חזרה הנערה לאימה.

ובמקרה האחרון, נעצר בלוס אנגלס ביום חמישי שעבר, כריסטופר טיירון יאנג, הידוע בכינוי "Staydown".

יאנג הכיר נערה ברשת החברתית MySpace ושכנע אותה לבוא אליו ללאס וגאס זאת לארח שהבטיח לה שיהפוך אותה לכוכבת.

גם במקרה זה, צילם יאנג את הנערה באופן פורנוגראפי ואת התמונות פרסם באתר Craigslist תוך הצעה לגולשי האתר את שירותי המין של הנערה.

בתחילת השנה דיווחנו על כך שהמשטרה בפרת , אוסטרליה, עצרה גבר בן 30 בגין ניסיון לפתות ילדה לקיים עמו יחסי מין.

לצורך קביעת פגישה עם הילדה הוא השתמש בצ`אט באינטרנט.

ובישראל, בית משפט השלום בתל אביב גזר 18 חודשי מאסר על תנאי וקנס כספי על אדם אשר הורשע בהטרדת קטינות ברשת.

הנאשם הורשע במסגרת הסדר טיעון. לפי כתב האישום, הנאשם שוחח שיחות בעלות אופי מיני עם תחקירנית ערוץ 10 אשר התחזתה לילדה בת 13. עוד על פי כתב האישום, הנאשם אונן מול המצלמה וכן הראה לתחקירנית סרטון וידאו פורנגורפי. בנוסף, הנאשם קבע להיפגש עם התחקירנית וצולם כשהוא מגיע לביתה.

לפני כחודש דיווחנו כי השריף של מחוז קוק בשיקגו הכריז על אתר המודעות CRAIGSLIST כמקור הגדול ביותר הגדול ביותר לזנות בארה"ב.

טום דארט, השריף של אחד המחוזים המיושבים ביותר בארה"ב, מתכוון לתבוע את האתר, אשר הבטיח כבר בחודש נובמבר האחרון כי יתחיל לבדוק ולהסיר מודעות המציעות שירותי זנות.© כל הזכויות שמורות