טום דארט, השריף של">
האתר CRAIGSLIST הוכרז כמקור הזנות האולטימטיבי
השריף של מחוז קוק בשיקגו הכריז על אתר המודעות CRAIGSLIST כמקור הגדול ביותר הגדול ביותר לזנות בארה"ב.

טום דארט, השריף של אחד המחוזים המיושבים ביותר בארה"ב, מתכוון לתבוע את האתר, אשר הבטיח כבר בחודש נובמבר האחרון כי יתחיל לבדוק ולהסיר מודעות המציעות שירותי זנות.

כותב הכתבה המקורית מעריך כי לא תהיה לאתר בעיה להגן על עצמה במשפט, תחת התקנה Digital Millennium Copyright Act.

בדצמבר האחרון פירסמנו כי אתר היכרויות איראני פופולרי, אשר למעלה ממיליון גולשים ביקרו בו, הורד מן הרשת בגין "עידוד זנות", בעצתם של אנשי דת איסלאמיים.

בנוסף, האתר, hamsarchat.com, נקנס וקיבל הוראה להחזיר ללקוחותיו כספים אותם גבה מהם.

בית המשפט החליט כאמור לאחר שנועץ באיתולות בכירים, בעקבות תלונה אשר הוגשה לבית המשפט על ידי התובע הציבורי של טהרן.

ועוד בענייני מין ואתרים בלתי-חוקיים: השבוע דיווחנו כי הקואליציה הפיננסית האירופאית (EFC) פתחיה בצעדים על מנת למנוע סחר בתמונות של התעללות מינית בילדים.

הארגון נעזר בחברות אשראי על מנת לעקוב אחר העברות כספים לאתרים אשר מוכרים תמונות התעללות, מתוך תקווה למצוא את הגורמים העומדים מאחורי התופעה ולהביא למעצרם.

מלבד חברות האשראי, חוברים ל-EFC גם גורמים משפטיים וחברות טכנולוגיה וגם ה-CEOP - המרכז הבריטי לניצול ילדים והגנה ברשת. ג`ים גאמבל, יו"ר CEOP, אמר כי העבודה הקשה של המשטרה ושל קבוצות נגד התעללות בילדים, מסייעות במיגור הפשע המאורגן בתחום הסחר בתמונות.

גאמבל מוסיף כי ה-EFC תעזור אל מול הפושעים העקשנים שמנסים להרוויח כסף דרך הקמת אתרי מנויים. לדבריו, אותם רוכלים אינם אלא פדופילים, אשר מונעים מעניין סוטה בילדים, ולא ממטרות רווח.© כל הזכויות שמורות