חברת MagicJack הגישה תביעה בגין הפרת סימן מסחרי
חברת MagicJack מוכרת שבב המתחבר למחשב ומאפשר לבצע שיחות טלפון באמצעות VOIP ברחבי ארצות הברית וקנדה תמורת תשלום שנתי של 19.95$.

החברה תובעת את ויניי ראזאם המפעיל את האתר voipphoneservices.org וכן 3 אתרי נוספים הקשורים לאתר שלו, בגין הפרת סימן מסחרי, פרסום שגוי והפרה של מסחר הוגן.

לטעת התביעה, גולשים הרושמים באתר של ראזאם את מילות החיפוש MagicJack מקבלים הודעה שלשונה הוא "אל תקנו את מוצרי MagicJack לפני שתקראו את הביקורת". בביקורת רשום כי MagicJack עוקבת אחריך ותגרור פריצה למחשבך.

עוד טוענת התובעת כי ראזאם קיבל כסף מהאתרים הנתבעים עבור הקלקות של גולשים עליהם או רכישה של מוצריהם.

בעבר דיווחנו כי בית המחוקקים של מדינת יוטה בארצות הברית הוציא מחוץ לחוק את השימוש בסימני מסחר של אחרים למטרת שיווק פעילות מסחרית דרך מנועי חיפוש.

גם חברת אינטרפלורה ממישגן, ארה"ב, החברה הגדולה ביותר בעולם למשלוחי פרחים, הגישה לבית המשפט הגבוה בלונדון תביעה נגד חברת מרקס אנד ספנסר וחברת Flowers Direct Online (חברה למשלוחי פרחים) בגין מפתוח סימני מסחר .

דיווחנו גם על חברה מתחום הבנקאות, בעלת מספר סימני מסחר בהם המילה "Orion" מופיעה, אשר פתחה בהליכים משפטיים נגד מפרסם מקוון אשר עשה שימוש במילה "Orion", ללא הרשאה, באופנים שונים ומגוונים בכדי למשוך אליו תעבורת גולשים אינטרנט.
© כל הזכויות שמורות